Home Recenzje miejsc docelowych Najpopularniejsze atrakcje w India

Najpopularniejsze atrakcje w India

63
0
Najpopularniejsze atrakcje w India

Indie to egzotyczne, nieznane i wyjątkowo piękne. Jest ojczyzną Taj Mahal, królewskiego tygrysa bengalskiego, tętniących życiem miast, tętniących życiem targów, plaż z palmami, spokojnych śródlądowych dróg wodnych i potężnej rzeki Ganges. Odkryj tylko niektóre z naszych najlepszych zajęć, które możesz robić podczas wakacji w Indiach .

Szukaj tygrysów w Parku Narodowym Ranthambore

Dawne miejsce polowań na Maharadżów Jaipur przed uzyskaniem niepodległości przez Indie, dom dla starożytnych fortów i jedno z idealnych miejsc w Indiach na safari, aby zobaczyć nieuchwytnego Tygrysa. Park Narodowy Ranthambore jest jednym z najlepszych rezerwatów tygrysów w kraju w ramach Projektu Tiger. Tygrysy wędrują tu swobodnie wraz z innymi egzotycznymi zwierzętami.

Wybierz się na przejażdżkę rikszą przez Delhi

Ekscytujący i wyjątkowy sposób na odkrywanie zabytków i dźwięków Delhi. Wiruj przez labirynt uliczek „miejsca księżycowego światła”, wpatrując się w sklepy z przyprawami i bibelotami, obserwując codzienne życie wokół siebie.

Relaks na plaży w Goa

Goa to skąpany w słońcu stan słynący z plaż, owoców morza i swobodnej tropikalnej atmosfery. Zrelaksuj się na jednej z wielu złocistych plaż Goa i podziwiaj dziewicze wybrzeże porośnięte palmami.

Odkryj Udaipur

Udaipur jest znany jako „Wenecja Wschodu” i jest to niezwykłe miasto zbudowane wokół jeziora Pichola. Pływający pałac jest przedstawiony w „Octopussy” Jamesa Bonda, a goście mogą cieszyć się rejsem statkiem po spokojnym i pięknym jeziorze Pichola.

Przeglądaj Jaipur – The Pink City

Jaipur, znane jako Różowe Miasto ze względu na swoje pomalowane kamienne budynki, jest tętniącym życiem miejscem i stolicą Radżastanu. Odwiedź Muzeum Pałacu Miejskiego, aby zobaczyć piękną dawną siedzibę Maharadży z Jaipur, zobaczyć inspirujący zegar słoneczny Jantar Mantar i Hawa Mahal, znany również jako “ Pałac Wiatrów ”.

Ciesz się występem tańca kathakali

Jedna z najstarszych form teatru na świecie, Kathakali to klasyczny taniec indyjski charakteryzujący się subtelnymi gestami i mimiką. W połączeniu z wyszukanym makijażem, ekstrawaganckimi kostiumami i dramatyczną muzyką powstały spektakl jest intensywną i teatralną interpretacją tradycyjnych opowieści ludowych.

Odwiedź fort Mehrangarh

Jodhpur, siedziba władców Rathore książęcego stanu Radżastan. Fort Mehrangarh, imponująca konstrukcja położona na wzgórzu, która została wykorzystana jako miejsce kręcenia filmu „The Dark Knight Rises”. Jodhpur, drugie co do wielkości miasto w Radżastanie, czasami nazywane „Niebieskim Miastem” ze względu na jaskrawo pomalowane domy wokół fortu Mehrangarh.

Wszystkie nasze wakacje w Indiach obejmują loty w obie strony, transfery, zakwaterowanie, ekscytujące wycieczki i usługi doświadczonych lokalnych przewodników.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here