Home Zrzeczenie się

Zrzeczenie się

Zastrzeżenie dotyczące TownApk

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące zrzeczenia się naszej witryny, skontaktuj się z nami pod adresem TownApk@gmail.com.

Zastrzeżenia dotyczące TownApk

Wszystkie informacje na tej stronie – TownApk – są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. TownApk nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane na podstawie informacji znalezionych w tej witrynie (TownApk) są podejmowane wyłącznie na własne ryzyko. TownApk nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i / lub szkody w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej witryny internetowej można odwiedzać inne witryny internetowe, korzystając z hiperłączy do takich witryn zewnętrznych. Chociaż staramy się udostępniać tylko wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy żadnej kontroli nad treścią i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i zawartość mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą wystąpić, zanim będziemy mieć możliwość usunięcia linku, który mógł stać się „zły”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne zasady i warunki prywatności, na które nie mamy wpływu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań biznesowych lub przesłaniem jakichkolwiek informacji należy sprawdzić Politykę prywatności tych witryn oraz ich „Warunki korzystania z usługi”.

Zgoda

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jej warunki.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, poprawimy lub dokonamy jakichkolwiek zmian w tym dokumencie, zmiany te zostaną wyraźnie umieszczone tutaj.