Home Recenzje miejsc docelowych Żyj jak gwiazda filmowa nad brzegiem jeziora Como

Żyj jak gwiazda filmowa nad brzegiem jeziora Como

67
0
Żyj jak gwiazda filmowa nad brzegiem jeziora Como

Oszałamiające turkusowe wody jeziora Como są tak samo olśniewające jak gwiazdy, które gromadzą się tam, aby uciec od blasku reflektorów. Czy jest lepszy sposób na podziwianie gór, które spływają do tego jeziora, niż w komforcie i stylu gwiazdy filmowej podczas zwiedzania regionu.

Wakacje nad jeziorem Como są popularne wśród bogatych i sławnych od czasów rzymskich, a ostatnio niektórzy z najbardziej znanych A-listerów posiadali domy na jego brzegach, od Madonny po Richarda Bransona i Sly’ego Stallone’a po Gianniego Versace. Rzut oka na George’a Clooneya może nie być uwzględniony w naszej trasie, ale będziesz traktowany jak VIP dzięki doświadczeniu naszych włoskich przewodników wakacyjnych .

Po zadomowieniu się w naszym starannie dobranym zakwaterowaniu zapewnimy, że będziesz mógł zwiedzić jezioro Como w stylu VIP i rozpocząć prywatną wycieczkę łodzią. Zaprowadzimy Cię blisko i osobiście do przypominających klejnoty rezydencji rozsianych wzdłuż linii brzegowej. Dwudziestodwopokojowa Villa Oleandra Clooney w Laglio to tylko jeden z wielu wspaniałych domów, które możesz podziwiać i cieszyć się podczas wycieczki.

Znane jako Perła Jeziora Como, miasto Bellagio to miejsce, w którym zatrzymujemy się, a będziesz mieć mnóstwo czasu na zrobienie olśniewających zakupów i znalezienie idealnego prezentu lub pamiątki, którą możesz zabrać do domu. Możesz nawet szczotkować ramiona koneserami w jednej z kawiarni przy tętniącym życiem Piazza San Giacomo.

Oszałamiająca architektura i wille są przesiąknięte historią, a nasi przewodnicy nie mogą się doczekać, aby podzielić się z Tobą swoimi historiami. Jak zwykle czas wolny jest ważną częścią naszych włoskich wakacji, a kręcenie się po nabrzeżu tego malowniczego miasta będzie dla niektórych atrakcją.

Jezioro Como znajduje się w pobliżu Mediolanu, najbardziej znanego jako centrum włoskiej mody i domu najstarszego na świecie centrum handlowego – Galleria Vittorio Emanuele II. Odkryj to, co najlepsze w Mediolaniez naszymi przewodnikami podczas całodniowej wycieczki do tego eklektycznego miasta, a my upewnimy się, że zobaczysz najważniejsze atrakcje miasta w komforcie i stylu, a przede wszystkim zobaczysz oszałamiającą fasadę katedry na Piazza del Duomo.

Chociaż ceny w sklepach mogą być warte wynagrodzeń gwiazd filmowych, nasi przewodnicy z przyjemnością pokażą Ci, jak cieszyć się tym, co najlepsze w Mediolanie jak miejscowy. Ci z Was, którzy lubią sztukę, a zwłaszcza renesans, mogą zajrzeć do Ostatniej Wieczerzy Leonarda da Vinci w dawnym klasztorze dominikanów Santa Maria delle Grazie. Po dniu spędzonym w majestatycznym Mediolanie zostaniesz przeniesiony z powrotem na wolno poruszające się brzegi jeziora Como – zupełnie jak gwiazdy.

Wykorzystaliśmy naszą dwudziestoletnią działalność, aby zebrać dla Ciebie jedne z najbardziej ekscytujących doświadczeń, a nasza trasa po jeziorze Como cieszy się niesamowitą przejażdżką pociągiem Bernina Express przez Alpy Szwajcarskie. Ta podróż zabierze Cię jednotorową linią kolejową z Poschiavo do Diavolezza, a następnie przejazdem autokarem do St Moritz.

Twoje wolne dni mogą być tak zajęte lub zrelaksowane, jak chcesz. Jednym z najlepszych sposobów, aby rozkoszować się pięknem jeziora Como i delektować się La Dolce Vita, jest wygrzewanie się we włoskim słońcu na Lido, a jest z czego wybierać.

Na naprawdę inspirujący poranek lub popołudniowy spacer, Villa del Balbianello jest jednym ze specjalnych zabytków do zwiedzania nad jeziorem Como . Kręcone schody i wejście wyłożone jaworem i cyprysami zwabią tych z Was, którzy kochają szlachetniejsze rzeczy, do tego skarbca sztuki chińskiej, afrykańskiej i prekolumbijskiej.

Chcemy zachwycić Twoje kubki smakowe podczas naszych wycieczek, a dla tych z Was, którzy kochają włoskie jedzenie, nie wyjdźcie bez skosztowania Osso Buca. To najsłynniejsze danie w Lombardii to cielęcina gotowana delikatnie z kości i tylko niektóre czekające na Ciebie kulinarne przysmaki.

Nasi lokalni przewodnicy zawsze znajdują najlepsze miejsca, aby zapewnić Ci autentyczne doświadczenia z nami. Są przyzwyczajeni do dostrzegania gwiazd i będą w stanie pomóc ci znaleźć każdego, kto akurat jest w mieście, podczas gdy ty też oczywiście ukrywasz się przed światłem reflektorów.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here